Masáž Klasická

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo.

Masáž Medová

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. Mechanický účinek masáže podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému a prokrvení kůže.Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Drážděním nervových zakončení dochází ke vzniku biologicky aktivních látek, které plní důležité funkce zejména v nervovém systému.

Masér by měl dodržovat směr a pořadí masážních hmatů za účelem eliminace nežádoucích účinků. Správný směr hmatů také zvyšuje účinek a zefektivňuje samotnou klasickou masáž. Hmaty klasické masáže jsou směrovány dostředivě směrem k srdci, čímž se v těle klienta zefektivňuje odtok krve a lymfy v oběhovém systému člověka. Při klasické masáži horních a dolních končetin směřuje masér hmaty dostředivě a to z proximální ke dystální části končetin. Jelikož se při klasické masáži nevyhneme i opačnému směřování, třeba si ujasnit vyvíjení tlaku na tělo klienta při provádění samotné klasické masáže.

Masáž Reflexní

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo.

Reflexní masáže plosek nohou a nártu vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo a to jak klouby, tak i vnitřní orgány. Tato masáž, zvláště je-li prováděna pravidelně je prevencí většiny problémů.

Jejich rozložení má rovněž svůj řád, který člověka navrací k jeho nevinnosti. Lidské tělo se na chodidlo promítá v embryonální poloze, podobá se tedy plodu v těle matky, páteř naleznete na vnitřních stranách, schoulenou hlavičku a všechny její části máme na palci a na ostatních prstech. Ve střední části plosky nalezneme body všech důležitých orgánů, pánev budeme hledat u paty atd. Kdo má horší představivost, může si své orgány zaměřit podle interaktivní mapy chodidel.

Masáž lávovými kameny

Masáž Aromatická

Máte již nějakou dobu pocit, že vůbec nic nestíháte a ze všech stran se na vás hrne spoustu povinností.

Masáž Medová

Základem jsou kvalitní rostlinné oleje a oleje éterické. Použité minimálně tři druhy, čímž namíchaný koktejl šitý přímo na míru Vám a danému problému. Paleta vůní obsahuje třicet druhů čistě přírodních olejů bez chemických látek, či konzervantů. Teorie se odvíjí z přírody. Důraz je kladen na relaxaci těla a duše, samozřejmostí je relaxační hudba a lehké přítmí. Je to v současnosti nejoblíbenější a nejžádanější druh masáže.

Masáže patří mezi nejstarší procedury v historii lidstva, které nachází uplatnění nejen v oblasti relaxace, ale také při léčbě celé řady neduhů. Díky možnosti kombinace s dalšími léčebnými metodami i systémy a doplnění například o léčivé bylinky či éterické oleje, má masáž širokou škálu využití. V závislosti na konkrétním problému se samozřejmě způsob masáže liší, pokud se však rozhodnete navštívit masáž s požadavkem relaxace a dočasného uvolnění od pracovního vypětí, velmi vhodná je právě aromatická masáž.

Masáž Anticelulitidová

Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Donec nec eros eget nisl fringilla graph commodo.

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí).

Masáž proti celulitidě je zaměřená na potlačení celulitidy z několika hledisek. Skládá se z fází, v kterých se objevuje vše, co na celulitidu skutečně zabírá. Mají za úkol rozproudit lymfu, pokožku prokrvit, napomoci odbourání podkožního tuku. Kombinací těchto metod se aktivují podkožní struktury, rozrušují se tukové buňky a kůže se vyhlazuje. Celá procedura je velice příjemná a relaxační.

Masáž lávovými kameny

Masáž Medová

Provoní, zjemní a uvolní Vaše tělo díky výborným účinkům medu a masérkým hmatům.

Masáž Medová

Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude Vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá. Skutečné pohlazení pro tělo i duši. Masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Detoxikační medová masáž je velice stará a osvědčená léčitelská metoda. Prakticky ve všech kulturách se nalezly důkazy o tom, že byl med využíván nejen jako zdroj potravy, ale také jako přípravek k léčení. Medovou masáž využívala Keopatra, Řekové i Římané. Zároveň lze také dokázat, že med byl, díky své léčivé síle, určitým symbolem, který se používal při náboženských, či magických obřadech. Tedy i myšlenka léčení medem při masáži nebyla daleko.

Masáž Havajská

Kvůli exotické masáži z Havajských ostrovů nemůsíte cestovat daleko.

Havajská masáž vychází z jemných a plynulých technik z havajských ostrovů. Masáž se provádí plynulými rytmickými pohyby pomocí prstů, dlaní a předloktí. Při masážích se používá masážní olej. Účinky na organismus: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a napomáhá detoxikaci organismu.

Je vhodná především pro lidi, kteří jsou denně vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při častých bolestech celého organismu, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, při vnitřní nerovnováze, nervozitě a podráždění.

Masáž Havajská

Masáž lávovými kameny

Speciálně vybráné lávové kameny pro dokonalou masáž vašeho těla.

Masáž Lávovými kameny

Je příjemně relaxační i hravá - když masérka obkládá tělo teplými kamínky, vkládá je do dlaní, na chodidla i mezi prsty u nohou, masíruje a chrastí jimi. Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny. Lávové kameny zahřáté na 50 – 60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v energetických drahách (meridiánech).

Nakumulované teplo, společně s energetickou vibrací lávových kamenů, rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu. Poté nastane silná detoxikace organizmu.

Kontraindikace masáže

Kontraindikace je okolnost nebo stav klienta vylučující masírovaní.

Na masáž by mel člověk přijít, pokud se cítí zdrav a v pořádku. Před masáži doporučuji nejist, tlak na zadá neděla žaludku nejlépe. Pokud se cítíte nachlazeni, raději nechoďte, masáž by vám mohla nemoc rozjet, ne vyléčit. Po masáži musíte hodně pit. Vypláchnout uvolněné toxické látky a přejit tak nežádoucím bolestem hlavy. Musíte být v teple a klidu. Nedělat nic fyzicky náročného.

Drive masáž nedoporučujeme Po operaci – Pouze se svolením vašeho ošetřujícího lékaře. Místa na tele, které se nemasírují: Existuje určitá místa na tele, která se nemasírují, jedna se tedy o tzv. kontraindikace místní. Některá místa se nemasírují obecně ani u zdravých jedinců, jiná souvisí s lokálním onemocněním (popáleniny, otoky, křečovými žilami, mateřskými znamínky či bradavicemi). Obecně se nemasíruji extrémně citlivá místa na tele, jako jsou podkolenní jamky, podaří či přední strana krku. Rovněž se během masáži nemasíruji genitálii, prsa ani bradavky.Zákaz masírovaní:

 • Infekční onemocněni
 • Zánětlivé svaly
 • Bolesti zubu
 • Onkologické stavy
 • Po velké fyzické zátěži
 • Intoxikace alkoholem nebo drogami
 • Menstruace
 • Diabetici
 • Epileptici
 • Lidé s problémem s tlakem
 • Lidé s problémem se srdcem
 • Silni astmatici


Kontraindikace k medové masáži:

 • Infekční onemocněni
 • Onkologické onemocněni
 • Lidé po mrtvici
 • Zvýšený nitrolebeční tlak
 • Krvácivé stavy v tele
 • Lidé s ochlupením
 • Těhotné ženy
 • Antibiotika
 • Epileptici
 • Lidé s problémem s tlakem
 • Lidé s problémem se srdcem
 • Silni astmatici